Podělte se o vaše zkušenosti kde a proč jste byly spokojené


Diskusní téma: Dobré firmy

Datum: 17.01.2018

Vložil: Monika

Titulek: Super místo na svatbu

Nasjít místo na konámi svatební hodtiny nám dalo dost zabrat. Nakonec jsme vybrali skvěle. Už samotná domluva s panem majitelem byla příjemná. snažil se nám vyjít vstříc se všemi mými nápady. Celá hostina se hostům hodně líbila. Pochvalovali si jídlo, prostředí i milou obsluhu. Část hostu přespávala a ti byli také spokojení. Areál Setina https://www.arealsetina.cz/nabizime/svatby-a-oslavy můžu jenom doporučit!!!

Odpovědět

—————

Datum: 08.01.2015

Vložil: Mirka

Titulek: Velmi ochotní lidé

Ahoj holky, v první řadě vám všem moc přeji, aby se svatba povedla a ten váš stál fakt za to. :)
My jsem dělali svatbu asi 3 měsíce a dopadlo to hezky. Jsem šťastná, že to mám za sebou.
V podstatě všichni co nám pomáhali byli v pohodě, ale lidi ze stránek www.chystamesvatbu.cz co dělají svatební oznámení byli nej. Termín, žádný problém, úpravy taky. Rychlá práce, výsledek super. Pak je moc fajn pan cukrář Bohunek ze Smíchova, svatební dort byl famózní.

Odpovědět

—————

Datum: 29.12.2011

Vložil: Zdena Růžová

Titulek: svatební salon

my jsem skoro vše řešili na webu www.salondobroviz.cz mají tam skoro vše, hodně šatů, prsteny a paní je moc ochotná a milá. Takže určitě můžu doporučit.

Odpovědět

—————

Datum: 30.07.2009

Vložil: Veselka

Titulek: Zde jsem byla spokojená

Šaty, spodnici, čelenku, růžičky do vlasů, rukavičky, podvazek, kytici na auto, stuhy, špendlíky jsem objednávala přes eshop na www.salonvalery"tečka"mimishop.cz, byla jsem maximálně spokojená, jak s průběžným kontaktem emailem i telefonem, tak i tím, že zboží mi na moji žádost dodali v kratším termínu. Žádala jsem zaplatit předem a paní Heidenreichová mě sama poté upozornila, že tedy nebudu platit poštovné a za moji objednávku ještě přibalila překrásný štrasový náramek.
Prstýnky jsme objednávali osobně v www.snubniprsteny"tečka"info/htm/index.php, taktéž maximální spokojenost. Obě přítomné prodavačky byly ochotné a příjemné a výsledek byl přesně takový jaký jsme chtěli.

Odpovědět

—————

svatba

naše svatba

pěkná svatba

moje svatba

svatební šaty

svatební ozdoby

svatební kytice