Proč vznikly tyto stránky...

Po mé svatbě jsem se chtěla s ostatními, zejména těmi budoucími nevěstami podělit o svoji doslova úžasnou zkušenost se svatebním salónem Valery a také oslovit zejména ty nevěsty, které jsou jako já prostorově výraznější či boubelaté, jak chcete:). Našla jsem si proto stránky www.beremese.cz a šla rychle psát do vhodných diskuzí. Dobře si pamatuji jaký byl pro mě před svatbou stres, když jsem měla pocit, že šaty prostě vzhledem k velikosti mít nejspíš nebudu.

Rozčarování z těchto stránek bohužel přišlo velmi rychle. Než jsem se stihla pořádně rozkoukat, tak jsem byla nařčena z toho, že jsem zástupce firmy, kterou chválím a mé příspěvky smazány. Dlužno říct, že jsem text nekopírovala, ale psala z ruky podle tématu. Přestože jsem se snažila celou věc vysvětlit, vše bylo marné.

Po nějaké době jsem na tyto stránky opět zabrousila, abych zjistila zda stále fungují pod totální cenzurou či nikoliv a zjistila jsem z mnoha příspěvků jiných nevěst, že situace je stále stejná a možná ještě horší. Přestože jsou v mnohých ohledech užitečné tak tím, že cenzurují věcná témata, firmy, které jsou kritizovány nevěstami se přímo ke kritice nesmějí vyjádřit a nesmyslné tlachání o ničem v diskuzích naopak tolerují a tím prodlužují cestu k plnohodnotných příspěvkům, mě opravdu odradili a proto vznikly tyto stránky.

Tyto stránky nejsou však založeny proto, abych kritizovala www.beremese.cz, ale proto, aby budoucí i stávající nevěsty a také svatební firmy měly kde otevřeně diskutovat o věcech týkajících se svatby a nebály se, že jejich příspěvek bude tvrdě cenzurován.

 


svatba

naše svatba

pěkná svatba

moje svatba

svatební šaty

svatební ozdoby

svatební kyticeAnketa

Měli jste již svatbu?

Ano (13)
65%

Ne, ale je v plánu (4)
20%

Ne (1)
5%

Ne, svatba je přežitek (2)
10%

Celkový počet hlasů: 20